Oekraïens-Nederlandse Taizé-viering in de Vredesweek

Zaterdag 24 september 15:30 uur in de Michaelkerk
Oekraïens-Nederlandse Taizé-viering in de Vredesweek
Op zaterdag 24 september organiseren de Markuskerk en de Michaelkerk samen een Taizé-viering. Aan deze vredesviering doen ook de kinderen van de Oekraïense weekendschool en hun ouders mee (deze weekendschool, met zo’n 50 kinderen, is elke zaterdag in de Michaelkerk; vrijwilligers van beide kerken helpen mee om dit onderwijs mogelijk te maken). Het is bijzonder om in deze tijd samen om vrede te bidden. De teksten in deze viering zijn deels in het Nederlands en deels in het Oekraïens. Iedereen is van harte welkom in de Michaelkerk (Hooghout 67)! We beginnen om 15:30u. De viering duurt ongeveer drie kwartier en na afloop is er koffie en thee.
terug